Розклад факультативів та спецкурсів

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

факультативів та спецкурсів на 2017-2018 навчальний рік

 

ПІБ вчителя

Клас

Назва факультативу та спецкурсу

Кількість годин

День занять

Час занять

Томм О.І.

1-б

Українознавство

1

Вівторок

12.35

Голенко Т.І.

1-в

Українознавство

1

Вівторок

12.35

Томм О.І.

1-б

Місто мого дитинства

0,5

Четвер

13.35

Голенко Т.І.

1-в

Місто мого дитинства

0,5

Четвер

13.35

Омельяненко С.О.

Російська мова

2

Вівторок

П’ятниця

13.35

13.35

Сіверіна Л.Ф.

2-в

Російська мова

2

Понеділок

Середа

13.35

13.35

Якименко Р.В.

3-б

Російська мова

2

Вівторок

П’ятниця

14.30

13.35

Сліпко А.Ю.

Російська мова

2

Вівторок

П’ятниця

13.35

13.35

Чабан Т.І.

4-б

Російська мова

2

Вівторок

П’ятниця

13.35

10.30

Чала І.П.

4-в

Російська мова

2

Вівторок

П’ятниця

13.35

12.35

Пивоварова Л.Є

5-а

Російська мова

1

П’ятниця

8.30

Сахарова В.В.

5-б

Російська мова

1

Понеділок

8.30

Пивоварова Л.Є

5-в

Російська мова

1

Понеділок

14.30

Степанян. Н.З.

5-а

Українознавство

1

Середа

12.35

Степанян. Н.З.

5-б

Українознавство

1

Четвер

12.35

Степанян. Н.З.

Берегова С.М.

Берегова С.М.

Берегова С.М.

 

5-в

Українознавство

1

Середа

9.25

5-а

Історія рідного краю

0,5

Четвер

14.30

5-б

Історія рідного краю

0,5

Четвер

14.30

5-в

Історія рідного краю

0,5

П’ятниця

13.30

Зайчук М.А.

6-а

Еврика

1

Четвер

12.35

Сахарова В.В.

Російська мова

1

Вівторок

14.30

Сахарова В.В.

6-б

Російська мова

1

Понеділок

14.30

Скитяшина А.Л.

6-б

Українознавство

1

Середа

12.35

Скитяшина А.Л.

Історія рідного краю

0,5

П’ятниця

14.30

Журавльова О.Ю.

6-б

Працюємо на множині чисел

1

П’ятниця

12.35

Скитяшина А.Л.

7-а

Українознавство

1

Середа

9.25

Скитяшина А.Л.

7-а

Історія рідного краю

0,5

П’ятниця

14.30

Зайчук М.А

7-а

Працюємо на множині чисел

1

Середа

12.35

Скитяшина А.Л.

7-б

Українознавство

1

Вівторок

12.35

Скитяшина А.Л.

7-б

Історія рідного краю

0,5

Середа

14.30

Журавльова О.Ю.

7-б

Працюємо на множині чисел

1

П’ятниця

14.30

Сахарова В.В.

8-а

Російська мова

1

Четвер

13.30

Степанян Н.З

8-а

Історія рідного краю

0,5

Четвер

8.30

Зареченна О.В.

8-а

Працюємо на множині чисел

1

П’ятниця

14.30

Степанян Н.З

8-б

Історія рідного краю

0,5

Четвер

11.35

Журавльова О.Ю.

8-б

Працюємо на множині чисел

1

Середа

14.30

Четверик С.В.

9-а

Історія рідного краю

0,5

П’ятниця

11.35

Скобелєва В.І.

9-а

Працюємо на множині чисел

1

Четвер

12.35

Четверик С.В.

9-а

Українознавство

1

Середа

14.30

Скитяшина А.Л.

9-б

Історія рідного краю

0,5

Середа

11.35

Зареченна О.В.

9-б

Працюємо на множині чисел

1

Понеділок

14.30

Скитяшина А.Л.

9-б

Українознавство

1

Вівторок

14.30

Скитяшина А.Л.

9-в

Історія рідного краю

0,5

П’ятниця

10.30

Скобелєва В.І

9-в

Працюємо на множині чисел

1

Понеділок

7.40

Четверик С.В.

10

Історія рідного краю

0,5

П’ятниця

13.30

Четверик С.В.

10

Українознавство

1

П’ятниця 

14.30

Берегова С.М.

11

Історія рідного краю

0,5

Вівторок

9.25

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

факультативів за міськими програмами 2017-2018 навчальний рік

 

ПІБ вчителя

Клас

Назва факультативу

Кількість годин

День занять

Час занять

Яворська Т.І.

11

Англійська мова

2

 

 

Герб Н.В.

10

Англійська мова

1

Середа

15.15

 

8

Англійська мова

1

Четвер

15.15

 

5

Англійська мова

1

Вівторок

14.30

Джимай О.А.

6-А

Англійська мова

1

Вівторок

07.45

Раберова С.В.

9

Англійська мова

1

Понеділок

07.45

Мірошкіна М.С.

7

Англійська мова

1

Середа

07.45

 

6-б

Англійська мова

1

Понеділок

07.45

Герасимчук В.О.

10

Українська мова

2

Вівторок

 

07.45

 

 

9-Б,В

Українська мова

1

Четвер

07.45

Зюзіна А.Ф.

9-А

Українська мова

1

Четвер

07.45

 

8

Українська мова

1

Середа

07.45

Комарова Л.Ю.

11

Українська мова

2

Середа

Четвер

07.45

07.45

Лапіна О.Ю.

10

Інформатика

2

Середа

16.00

 

11

Інформатика

2

Понеділок

16.00

Зайчук М.А

9

Інформатика

1

 

07.45

 

7

Інформатика

1

 

07.45