Графік предметних олімпіад

 

 

Графік

проведення відбіркового туру І (шкільного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

з/п

Предмет

Дата проведення

Час та місце проведення

(_№ кабінету)

Відповідальний

 

Укр. мова та література

11.10.2017

7 урок каб.№211

Зюзіна А.Ф.

 

Математика

 

20.10.2017

7 урок каб.№326

Скобелєва В.І

 

Фізика

19.10.2017

 

7 урок каб.№215

Гусак Л.А.

 

Хімія

18.10.2017

 

7 урок каб.№317

Романенко В.Ф.

 

Біологія

10.10.2017

 

7 урок каб.№212

Ніконенко В.Б.

 

Географія

 

09.10.2017

7 урок каб.№412

Моргунова Є.І.

 

Англ.мова

24.10.2017

7 урок каб.№314

Яворська Т.І.

 

Рос.мова та зарубіжна літ

25.10.2017

7 урок каб.№218

Сахарова В.В.

 

Історія

12.10.2017

 

7 урок каб.№413

Четверик С.В.

 

Правознавство

12.10.2017

7 урок каб.№413

Скитяшина А.Л.

 

Трудове навчання

11.10.2017

7 урок каб.№311

Шаламова Т.В.

Пошина Н.К.

 

Інформатика

 

23.10.2017

7 урок каб.№219

Лапіна О.Ю.

 

Інформаційні технології

25.10.2017

7 урок каб.№219

Лапіна О.Ю.

 

 ОТМ  та художня культура

         26.10.2017

7 урок каб.№320

Пошина Н.К.

 

 

 

 

Графік

проведення відбіркового туру ІІ (міського) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів

з/п

Предмет

Дата проведення

АНД

 

 

р-н

Інду-стрі-

альний 

р-н

Новокода-цький

 

р-н

Са-мар

ський

 

р-н

Соборний

 р-н

Центральний

р-н

Чечелівський

 р-н н

Шевченківський р-н

Навчальні загальноосвітні заклади міського підпорядкування

1

Укр. мова та література

28.10

57

7

74

129

10

9

120

99

2

Математика

11.11

134

138

143

98

66

22

101

19

3

Фізика

25.11

115

45

91

129

140

22

34

81

4

Хімія

16.12

фел

3

85

87

76

16

31

49

5

Біологія

29.10

44

135

5

39

73

2

31

52

6

Географія

04.11

56

47

106

39

140

37

6

40

7

Англійська

мова

12.11

42

63

36

70

35

1

62

33

8

Історія

19.11

57

138

143

27

111

37

89

112

9

Правознавст-во

03.12

57

138

143

27

111

37

89

112

10

Трудове навчання

15.10

68/

131

113/

135

96/

132

129/

87

73,

66/76

75/1

34/62

25/

78

11

Інформатика

 

 

18.11

57, 131

3,139

36

129

100

22

75

31

61

137

12

Інформаційні технології

 

 

 

 

26.11

131, 134, 142, ФЕЛ

3, 7, 47, 147, 118

36,54, 106, 96, 97, 143, 141

129, 136

67, 100, 20, УАЛ, ЛПВФП

2, 148

6, 12, 31

19, 21, 80, 137

13

 ОТМ  та художня культура

18.11

142

 

 

69

 

 

97

 

 

39

 

 

71

 

 

13

 

 

82

 

 

49