Графік тестування

«ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

 

1.       

Бондарець Анна Русланівна

19.04. – 10:30

2.       

Бучко Каміла Валеріївна

12.04. – 11:35

3.       

Васілі Мартіна Антонівна

12.04. – 11:35

4.       

Васюкова Катерина Володимирівна

12.04. – 12.35

5.       

Вострікова Лілія Владиславівна

12.04. – 13:00

6.       

Гавриш Анна Євгенівна

12.04. – 13:30

7.       

Горяч Євген Євгенович

11.04. – 10:30

8.       

Гресько Марія Сергіївна

18.04. – 10:30

9.       

Губанова Анастасія Артемівна

12.04. – 12:30

10.   

Демиденко Іван Євгенович

12.30. – 10:30

11.   

Єременко Дар'я Олексіївна

19.04. – 10:30

12.   

Єрмолаєва Олександра Євгенівна

11.04. – 13:30

13.   

Заєць Олександра В'ячеславівна

13.04. – 9:30

14.   

Ільєнко Дар'я Андріївна

15.04. – 13:30

15.   

Кашперський Владислав Володимирович

13.04. – 9:30

16.   

Коваленко Маргарита Володимирівна

15.04. – 13:00

17.   

Кравченко Катерина Сергіївна

13.04. – 10:30

18.   

Литвиненко Ксенія Сергіївна

13.04. – 10:40

19.   

Лівіцький Артем Русланович

13.04. – 13:30

20.   

Мариненко Вікторія Ігорівна

13.04. – 13.45

21.   

Марченко Антоніна Олексіївна

вибули

22.   

МілашкоСабріна Сергіївна

11.04. – 13.30

23.   

Мірошник Ілля Євгенійович

18.04. – 13:30

24.   

Мусієнко Поліна Вадимівна

18.04. – 13:45

25.   

Ніколаєва Варвара Дмитрівна

18.04. – 14:30

26.   

Ніколаєв Гліб Дмитрович

18.04. – 14:30

27.   

Омельяненко Борис Борисович

15.04. – 13:30

28.   

Пальоний Іван Михайлович

11.04. – 15:10

29.   

Панченко Артем Євгенійович

19.04. – 13:30

30.   

Петросян Поліна Артаківна

11.04. – 16:00

31.   

Разумова Анна Сергіївна

11.04. – 15:20

32.   

Рубель Богдан Дмитрович

11.04. – 15:30

33.   

Сілін Микита Юрійович

19.04. – 14:00

34.   

Тимощенко Вадим Віталійович

11.04. – 15:30

35.   

Філіппов Олександр Дмитрович

19.04. – 14:30

36.   

Фоменко Євгеній Антонович

13.04. – 9:30

37.   

Фуркаленко Соф’я Євгенівна

11.04. – 14:25

38.   

Червоняк Мирослав Віталійович

11.04. – 10:30

39.   

Чернецька Ангеліна Володимирівна

11.04. – 14:30

40.   

Шевченко Богдан Сергійович

19.04. – 12:30

41.   

Шевченко Єлизавета Миколаївна

19.04. – 13:00

42.   

Шкарупа Михайло Антонович

13.04. – 10:30

43.   

Шпак Поліна Сергіївна

19.04. – 15:00