Наші переможці

 
 
РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ В РАЙОННИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАДАХ В 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
Терловий Даниїл Володимирович
Терловий Даніїл 5-Б клас, I місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва
Ладний Євгеній Григорович
Даргаєва Діана , 5-В клас, I місце в районній олімпіаді з музичного мистецтва
Панайот Анастасія
Панайот Анастасія, 9-А клас, І місце в районній олімпіаді з трудового навчання
 Харченко Зорина
Харченко Зорина, 10 клас, І місце в районній олімпіаді з трудового навчання
 
 

 

Перейти на головну сторінку

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ В РАЙОННИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАДАХ В 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
Джараєва Асіят Абдулнасирівна
Джараєва Асіят , 10 клас, II місце в районній олімпіаді з художньої культури
Родіонова Аксенія
Родіонова Аксенія, 10 клас, II місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва
Кучерява Єлизавета Сергіївна
Кучерява Єлизавета – 7-Б клас, IIІ місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва
Бойко  Руслан  Сергійович
Бойко Руслан , 6-А клас, I місце в районній олімпіаді з математики.

 

Перейти на головну сторінку

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ В РАЙОННИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАДАХ В 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
Кононенко Богдан Євгенович
Зайчук Катерина – 11 клас III місце в районній олімпіаді з англійської мови.
Кравченко Анастасія Ігорівна
Кравченко Анастасія – 10 клас III місце в районній олімпіаді з англійської мови.
Сінцова Анастасія
Сінцова Анастасія , 11 клас, III місце в районній олімпіаді з російської мови.
 
Свірідов Антон Романович
Свірідов Антон , 8-Б клас, III місце в районній олімпіаді з географії.

 

Перейти на головну сторінку


РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ В РАЙОННИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАДАХ В 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
Кравченко Олександр Сергійович
Кравченко Олександр – 8-А клас, II місце в районній олімпіаді з фізики.
Рибалка Яніна
Рибалка Яніна, 9 клас, I місце в районній олімпіаді з англійської мови, II місце в районній олімпіаді з географії, III місце в районній олімпіаді з історії,  III місце в районній олімпіаді з української мови,  III місце в районній олімпіаді з російської мови.
Демиденко Анна
Демиденко Анна, 10 клас, III місце в районній олімпіаді з географії,
III місце в районній олімпіаді з історії.
Лаготюк Володимир
Лаготюк Володимир, 9-А клас, IIмісце в районній олімпіаді з хімії.

 

 

 
Переможці та призери районних олімпіад 2013-2014 навчального року:
Бацман Анастасія
Бацман Анастасія, 10 клас, II місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва.
Родіонова Аксенія
Родіонова Аксенія, 9 клас, III місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва та II місце в районній олімпіаді з праці.
Лаготюк Володимир
Лаготюк Володимир, 8 клас, II місце в районній олімпіаді з математики.
Харченко Зорина
Харченко Зорина, 9 клас, III місце в районній олімпіаді з праці.

 

Перейти на головну сторінку

Переможці та призери районних олімпіад 2013-2014 навчального року:
Краснощок Олександр
Краснощок Олександр, 11 клас, III місце в районній олімпіаді з фізики.
Рибалка Яніна
Рибалка Яніна, 8 клас, II місце в районній олімпіаді з англійської мови, III місце в районній олімпіаді з географії та III місце в районній олімпіаді з історії.
Демиденко Анна
Демиденко Анна, 9 клас, III місце в районній олімпіаді з географії, III місце в районній олімпіаді з історії та II місце в районній олімпіаді з російської мови.
Голуб Ксенія
Голуб Ксенія, 9 клас, I місце в районній олімпіаді з праці.

 

Перейти на головну сторінку

Переможці та призери районних олімпіад 2013-2014 навчального року:
Сінцова Анастасія
Сінцова Анастасія, 10 клас, III місце в районній олімпіаді з біології та II місце в районній олімпіаді з математики.
Виноградський Владислав
Виноградський Владислав, 11 клас, III місце в районній олімпіаді з історії.
Богданов Ігор
Богданов Ігор, 9 клас, III місце в районній олімпіаді з математики.
Шагоян Костянтин
Шагоян Костянтин, 10 клас, III місце в районній олімпіаді з фізичної культури.

 

Перейти на головну сторінку

Переможці та призери районних олімпіад 2012-2013 навчального року:
Бацман Анастасія
Бацман Анастасія, 8 клас, I місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва.
Бебешко Максим
Бебешко Максим, 11 клас, II місце в районній олімпіаді з фізкультури.
Кубишкін Олександр
Кубишкін Олександр, 10 клас, II місце в районній олімпіаді з предмету "офіс".
Харченко Зорина
Харченко Зорина, 10 клас, III місце в районній олімпіаді з біології.

 

Перейти на головну сторінку

Переможці та призери районних олімпіад 2012-2013 навчального року:
Кілевой Олексій
Кілевой Олексій, 10 клас, II місце в районній олімпіаді з біології.
Рибалка Яніна
Рибалка Яніна, 7 клас, III місце в районній олімпіаді з географії.
Демиденко Анна
Демиденко Анна, 8 клас, III місце в районній олімпіаді з географії.
Васін Михайло
Васін Михайло, 10 клас, III місце в районній олімпіаді з математики.

 

Перейти на головну сторінку

Переможці та призери районних олімпіад 2012-2013 навчального року:
Литвин Назар
Литвин Назар, 11 клас, III місце в районній олімпіаді з математики.
Сінцова Анастасія
Сінцова Анастасія, 9 клас, III місце в районній олімпіаді з історії.
Перчун Анастасія
Перчун Анастасія, 11 клас, III місце в районній олімпіаді з історії.
Демиденко Анна
Демиденко Анна, 8 клас, III місце в районній олімпіаді з російської мови.

 

Перейти на головну сторінку

Переможці та призери районних олімпіад 2012-2013 навчального року:
Суббота Наталія
Субота Наталія, 11 клас, I місце в районній олімпіаді з праці.
Ткаченко Олена
Ткаченко Олена, 10 клас, II місце в районній олімпіаді з праці.
Харченко Зорина
Харченко Зорина, 10 клас, I місце в районній олімпіаді з праці.
Литвин Назар
Литвин Назар, 11 клас, II місце в районній олімпіаді з програмування.

 

Перейти на головну сторінку

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перейти на головну сторінку

 

 

 

 

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16